Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
středa 19.9.2012
15:5
(6:4)

Diváci: 0
Hranice
I. sestava: Kux - Zorychta, Motloch (30. Saňka), Bielan (30. Bystroň) - Vlachovský, Seriš, Kaczmarczyk - Ostáš. II. sestava: Skocz - Madej, Mynář, Wasniowski (30. Dobeš) - Kretek (30. Urban), Bijok, Mrózek - Brzózka (30. Noworyta).
Branky MFK OKD Karviná U13: 12., 28. a 50. Seriš, 25., 34. a 52. Vlachovský, 36. a 48. Ostáš, 39. a 57. Madej, 8. Bielan, 15. Noworyta, 24. Kaczmarczyk, 39. Saňka, 57. Motloch

Komentář

Trenér Zbyšek Gazda: „Utkání se hrálo za stálého deště a spokojený můžu být pouze s jednou skupinou, která předváděla pěkný kombinační fotbal se spoustou dalších šancí. Druhá skupina zaostávala v bojovnosti a někteří hráči si myslí, že fotbal je individuální hra. Důležité je, že jsme utkání zvládli a napravili si sebevědomí po minulém zápase na Sigmě. Doufám, že na další utkání už budeme v plném počtu. Pochvala patří pouze těm, kteří chtěli hrát fotbal, a když už to nešlo, tak alespoň bojovalí."

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo