Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
neděle 23.9.2012
10:1
(4:1)

Diváci: 0
FC Hlučín
I. sestava: Kux - Zorychta, Bijok, Bystroň (30. Urban) - Vlachovský, Seriš, Kaczmarczyk - Ostáš (30. Kisza). II. sestava: Skocz - Madej, Mynář, Bielan (30. Wasniowski) - Soušek, Mrózek, Kretek (30. Dobeš) - Brzózka.
Branky MFK OKD Karviná U13: Soušek, Urban, Ostáš, Brzózka + 6 branek navíc kontumačně

Komentář

Trenér Zbyšek Gazda: „Vítězství v tomto utkání nás nemůže těšít. Soupeř přijel s 12 hráči, a tak se hrálo pouze na jednom hřišti. Více to vyhovovalo Hlučínu, protože jeho hráči byli pořád v jednom tempu, naopak my jsme střídali dvě skupiny. V prvním poločase nám nešla jednoduchá kombinace, a tak se soupeř dostával k míči zadarmo. Druhý poločas už byl pohlednější a nepouštěli jsme Hlučín do hry. Spousta nevyužitých šanci, tři tyče a spousta střel po bráně mohla vyznět lepším výsledkem. Opět se budu opakovát, že pochvalu si zaslouží jen ti, kteří odevzdali maximum - a těch v neděli nebylo moc."

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo