Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
neděle 7.10.2012
4:10
(2:2)

Diváci: 0
MFK Frýdek - Místek
I. sestava: Kux - Zorychta, Bijok, Madej (30. Kisza) - Vlachovský, Seriš, Soušek (30. Bystroň) - Kaczmarczyk (30. Brzózka). II. sestava: Skocz - Kretek, Bielan, Wašniowski (30. Saňka) - Ponča (30. Dobeš), Mrózek, Ostáš - Urban (30. Noworyta).
Branky MFK OKD Karviná U13: 33. a 50. Vlachovský, 23. Saňka, 30. Bielan

Komentář

Trenér Zbyšek Gazda: „V tomto utkání jsme chtěli navázat na výkon z minulého zápasu. První poločas odehrály obě skupiny vyrovnanou partii jedna vyhrála 2:1, druhá prohrála 0:1. Do druhé poloviny jsme šli s odhodláním pokračovat v bojovnosti a předvést co nejlepší výkon i za stálého deště. Ještě do 45. minuty jsme vedli 3:2, ale závěr patřil soupeři a ten utkání nakonec zvládl lépe, za což určitě může výkonnostní vyrovnanost všech hráčů soupeře. Všem patři pochvala za předvedený výkon. Na závěr určitě musím vyzvednout šestici podavačů míčů, kteří nezklamali a přišli na zápas A týmu, který se hrál za stálého deště. Nominováni: Bielan, Vlachovský, Mrózek, Noworyta - ti nepřišli, ale někteří z nich na tribuně seděli!! Naopak Bijok, Seriš, Kretek, Saňka, Urban, Brzózka byli a patři jim velká pochvala."

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo