Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
Bílovec
sobota 13.10.2012
1:19
(0:5)

Diváci: 0
MFK Karviná
I. sestava: Skocz - Vlachovský, Motloch, Bielan (30. Noworyta) - Kretek (30. Dobeš), Mrózek, Soušek - Ponča (30. Brzózka). II. sestava: Kux - Zorychta (30. Saňka), Bijok, Madej (30. Kisza) - Bystroň, Seriš, Kaczmarczyk - Ostáš (30. Urban).
Branky MFK OKD Karviná U13: 18., 43. a 57. Bystroň, 40., 47. a 50. Soušek, 24. a 31. Ostáš, 28. a 52. Brzózka, 35. a 58. Seriš, 54. a 57. Vlachovský, 3. Bielan, 3. Kaczmarczyk, 50. Bijok, 53. Motloch, 60. Mrózek.

Komentář

Trenér Zbyšek Gazda: „Utkání se soupeřem, který nekladl nějak velký odpor, jsme jednoznačně zvládli. V prvním poločase byly vidět akce po kombinacích a kolektivní hra se spoustou šanci. Druhý poločas s narůstajícím skóre kluci víc hráli individuálně a vytrácela se kolektivní spolupráce. Skóre mohlo být ještě vyšší, kdybychom pokračovali v kombinační hře. Všichni si ale zaslouží pochvalu."

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo