Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
neděle 21.10.2012
4:3
(2:2)

Diváci: 0
SK Uničov
I. sestava: Skocz - Vlachovský, Bielan, Wasniowski (30. Dobeš) - Brzózka, Mrózek, Soušek (30. Kretek) - Ponča. II. sestava: Noworyta (30. Kux) - Zorychta, Bijok, Madej - Bystroň, Kaczmarczyk (30. Seriš), Ostáš - Urban.
Branky MFK OKD Karviná U13: 2. Ostáš, 15. Soušek, 38. Ponča, 38. Seriš

Komentář

Trenér Zbyšek Gazda: Utkání se Uničovem, který chtěl víc bořit než tvořit nebylo z naší strany dobré. I když jsme byli fotbalovější, tak konečný výsledek tomu neodpovídá. Velmi těžce jsme se dostávali do zakončení a postupem času soupeř cítil šanci utkání zdramatizovat. Díky naši bojovnosti jsme zápas nakonec zvládli. Pochvala těm, kteří si ji zaslouží nasazením a bojovností po celé utkání."

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo