Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
FK Šumperk
neděle 28.10.2012
3:2
(2:1)

Diváci: 0
MFK Karviná
I. sestava: Skocz - Dobeš, Bijok, Wasniowski - Kretek (30. Kisza), Bielan, Soušek (30. Noworyta) - Ponča (30. Urban). II. sestava: Kux - Zorychta (30. Bystroň), Motloch, Madej - Vlachovský, Kaczmarczyk, Brzóska (30. Saňka) - Ostáš.
Branky MFK OKD Karviná U13: 1. Bielan, 39. Ostáš

Komentář

Trenér Zbyšek Gazda: „V zápase s Šumperkem jsme chtěli navázat na bojový výkon z minulého utkání, jelikož nás čekal fyzický zdatný soupeř, který pouze nakopával dlouhé míče. V osobních soubojích jsme se těžko prosazovali. Když domácí chybovali, tak jsme se kombinační hrou dostali do útočného pásma, kde nám chyběla přesnost v zakončení. Jedna skupina se lépe vyrovnala s hrou soupeře a mít trochu více štěstí, tak jsme určitě nejeli domů s prázdnou. Musím podotknout, že k utkání nepřijel ani jeden rozhodčí a utkání řídili vedoucí obou družstev. Bylo vidět, že vedoucí domácích podlehl tlaku rodičů a nesmyslně si vymýšlel, jak nás zastavit směrem dopředu. Na druhou stranu kritika pro ty, kteří se bez omluvy utkání nezúčastnili, alespoň víme, jak mají fotbal rádi!!

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo