Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
neděle 4.11.2012
4:10
(4:4)

Diváci: 0
FK Fotbal Třinec
I. sestava: Skocz - Zorychta, Bijok, Wasniowski (30. Kretek) - Bystroň, Mrózek (30. Noworyta), Ostáš - Brzózka. II. sestava: Kux - Vlachovský, Soušek, Bielan - Madej (30. Dobeš), Seriš, Kaczmarczyk - Ponča (30. Urban).
Branky MFK OKD Karviná U13: 9. Kaczmarczyk, 19. Vlachovský, 20. Brzózka, 27. Ostáš.

Komentář

Trenér Zbyšek Gazda: „Poslední utkáni podzimní části jsme nezvládli. Pouze první poločas byl celkem dobrý, jedna skupina mohla vstřelit více gólů, protože jednoznačně soupeře přehrávala a počet zahozených šanci bylo neskutečně vysoký. Prvním poločasem pro některé utkání asi skončilo. Přestali jsme hrát a soupeř nám ukázal lekci z produktivity. Navíc jsme mu to ještě zjednodušovali naší špatnou hrou. Jsem zklamaný s výkonem některých hráčů. Přes zimní období máme co dohánět, abychom takové zápasy lépe zvládli."

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo