Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
FC Baník Ostrava
neděle 30.9.2012
11:4
(4:3)
Stadion Bazaly
Diváci: 0
MFK Karviná
I. sestava: Noworyta - Dobeš (30. Saňka), Mynář, Wasniowski (30. Skocz) - Brzózka, Mrózek, Bielan - Ostáš (30. Urban). II. sestava: Kux - Zorychta (30. Bystroň), Bijok, Madej (30. Kretek) - Vlachovský, Seriš, Soušek - Kaczmarczyk.
Branky MFK OKD Karviná U13: 7. a 53. Soušek, 1. Vlachovský, 5. Madej

Komentář

Trenér Zbyšek Gazda: „Výkon v tomto utkání můžu hodnotit jako nejlepší za tuto sezónu. Proti kvalitnímu soupeři jsme odevzdali maximum a na předvedené hře to bylo vidět. První poločas jedna skupina jednoznačně přehrávala soupeře a zvítězila 3:2, i když to mohlo být daleko víc, protože opět a zase jsme selhávali v koncovce. Druhý poločas soupeř po naších hrubých chybách lehce skóroval a gólově odskočil. I přesto jsme se nevzdávali a do konce bojovali. Za to všem patří velká pochvala."

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo