Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
SFC Opava
sobota 6.4.2013
6:4
(2:2)
Městský Stadion
Diváci: 0
MFK Karviná
I. sestava: Kux - Kretek (31. Ponča), Mrózek, Bielan (31. Kisza) - Bijok, Bystroň, Madej - Ostáš. II. sestava: Skocz - Zorychta, Motloch, Kaczmarczyk - Brzóska, Seriš, Soušek (31. Vlachovský) - Szotkowski.
Branky Karviné: 13. Mrózek, 17. Bijok, 35. Szkotkowski, 50. Bystroň

Komentář

Trenér Zbyšek Gazda: „První mistrovské utkání po zimní přestávce nám docela vyšlo. Oproti vzájemnému utkání z podzimu jsme byli víc než vyrovnaným soupeřem. Herně jsme nezaostávali, naopak v některé fázi utkání jsme soupeře i přehrávali. Konečný součet vstřelených branek vyzněl lépe pro domácí. Kdybychom zbytečně nechybovali a nenabídli soupeři šance, které využil, tak utkání mohlo skončit nejhůř remízou. Všichni zaslouží pochvalu. Musím však vyzvednout výkon Patrika Mrózka."

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo