Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
neděle 14.4.2013
2:7
(1:5)

Diváci: 0
SK Sigma Olomouc
I. sestava: Kux - Zorychta (31. Dobeš), Bijok, Bielan - Soušek, Bystroň, Ostáš (31. Wasniowski) - Brzóska. II. sestava: Skocz - Vlachovský, Mrózek, Madej (45. Urban) - Kretek (31. Kisza), Seriš, Kaczmarczyk - Szotkowski.
Branky Karviné: 13. Dobeš, 37. Bielan

Komentář

Trenér Zbyšek Gazda: „Nedělní utkání bylo pro nás měřítkem porovnat se soupeřem, který nám na podzim nastřílel pětadvacet branek. Musím jen chválit, i když spoustu ztracených míčů jsme soupeři darovali a vybídli jej k jednoduchému zakončení. Pozitivum je, že jsme se nebáli kombinovat a dostávat se postupným útokem na soupeřovou polovinu, kde jsme si vytvářeli gólové příležitosti. Ti kteří si věřili a byli víc odvážní v souboji jeden na jednoho potvrdili, že jediná cesta k úspěchu vede přes poctivý přístup k tréninku. Ostatní musí však musí víc než stoprocentně přidat, abychom byli schopni v budoucnu hrát ještě vyrovnanější partii. Fotbalově kluci na soupeře měli, pouze v důrazu po ztracených míčích byla Sigma lepší. Pokud kluci budou na sobě poctivě makat, tak za rok se dorvou i k lepšímu výsledku."

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo