Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
FC Hlučín
neděle 21.4.2013
1:13
(1:5)

Diváci: 0
MFK Karviná
I.sestava: Kux - Kretek, Mrózek, Bielan - Soušek, Seriš, Ponča (40. Wasniowski) - Bijok. II.sestava: Skocz - Zorychta, Motloch, Madej (40. Dobeš) - Vlachovský, Bystroň, Kaczmarczyk - Brzóska.
Branky Karviné: 2., 16. a 52. Brzóska, 7., 28. a 45. Soušek, 33. a 58. Bijok, 25. Vlachovský, 37. Ponča, 42. Kretek, 55. Mrózek, 60. Seriš

Komentář

Trenér Zbyšek Gazda: „V utkání s Hlučínem, hraném na malé umělé trávě, nám dělal velký problém malý prostor za obranou. Soupeř byl neustále zatažený a jen sporadicky odkopl míč a čekal znovu před vlastní brankou. Kluci měli velmi těžké dostat se kombinačně do volného prostoru a vytvořit si brankovou příležitost. Druhý poločas jsme se prosazovali a individuálně jeden na jednoho s šli do zakončení, což vyznělo ve statistice střel (celkem 47, z toho 28 nepřesných a 19 přesných). Celkově hodnotím utkání kladně poněvadž jsme neustále hráli svoji hru a trpělivě čekali na šanci ohrozit soupeřovou branku. Někteří podali velmi dobrý výkon, ale bylo jich málo, proto pochvala jen jim."

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo