Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
neděle 28.4.2013
5:3
(4:2)

Diváci: 0
FC Baník Ostrava
I. sestava: Skocz - Bijok, Mrózek, Bielan (40. Wasniowski) - Soušek, Seriš, Kretek (45. Mynář) - Brzóska. II.sestava: Kux - Dobeš, Motloch, Madej (31. Ponča) - Vlachovský, Bystroň, Kaczmarczyk - Szotkowski.
Branky Karviné: 11. a 17. Soušek, 10. Kretek, 21. Bijok, 33. Szotkowski

Komentář

Trenér Zbyšek Gazda: „Utkání ukázalo, že předchozí výsledky nebyly náhodné, nýbrž zasloužené po poctivě odvedené práci. První poločas jsme hráli velmi dobře kombinačně a zaslouženě vyhráli 4:2. Ve druhé půli už nebyli kluci tak odvážní a to vyhovovalo soupeři, který si vytvořil enormní tlak se spoustou šancí. Ke konci kluci cítili, že mají na dosah první super výsledek, což je vedlo k jednoduchosti při přechodu do útočného pásma. Díky výkonu brankáře Skocze, který v braně snad i čaroval a nepustil žádný gól, byl soupeř ke konci zoufalý a ukvapeně zakončoval mimo branku. Dík všem za předvedený výkon."

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo