Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
neděle 12.5.2013
4:2
(2:2)

Diváci: 0
Bílovec
I.sestava: Skocz - Zorychta, Mrózek, Bielan - Soušek (31. Madej), Seriš, Ostáš - Szotkowski. II. sestava: Kux - Dobeš (31. Mynář), Bijok, Wasniowski - Vlachovský, Bystroň, Kretek (31. Ponča) - Brzóska.
Branky Karviné: 9. a 34. Vlachovský, 3. Ostáš, 58. Szotkowski

Komentář

Trenér Zbyšek Gazda: „Přestože jsme v zápase byli aktivnější, nemůžu být s výkonem spokojený. Byl to totiž jeden z nejhorších v této sezóně. Nebyli jsme schopni kombinovat a fotbalově se proti Bílovci prosadit. Ten hrál jednoduše a my jsme se mu podřídili a hráli stejně nepohledný fotbal. Musíme rychlé zapomenout a vrátit se ke hře, kterou jsme předváděli doposud."

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo