Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
neděle 26.5.2013
7:4
(3:1)

Diváci: 0
FK Šumperk
I.sestava: Skocz - Zorychta (31. Dobeš), Mrózek, Bielan - Vlachovský, Bystroň, Ostáš - Brzóska. II.sestava: Kux - Bijok, Mynář, Wasniowski - Soušek (31. Ponča), Kaczmarczyk, Kretek (31. Seriš) - Szotkowski.
Branky Karviné: 7. a 18. Bijok, 32. a 45. Brzóska, 28. Ponča, 51. Kretek, 55. Ostáš

Komentář

Trenér Zbyšek Gazda: „V tomto utkání bylo více boje než fotbalovosti. Když soupeř nechce tvořit, tak to pro nás znamená dobývání nedobytné tvrze. Jednoduše není vidět tvořivost a kombinace, ale více silové souboje. O to víc si vážím trpělivosti a nasazení všech hráčů po celé utkání. Je pozitivní, že tyto vybojované a vydřené zápasy se nám povede dotáhnout do zdárného konce."

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo