Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
FK Fotbal Třinec
sobota 1.6.2013
9:6
(5:2)

Diváci: 0
MFK Karviná
I.sestava: Skocz - Vlachovský, Motloch, Wasniowski - Bystroň, Seriš, Soušek - Ponča (31. Kisza). II.sestava: Kux - Bijok, Klimek, Bielan (45. Dobeš) - Mrózek, Stawicki, Kaczmarczyk - Ostáš (31. Kretek).
Branky Karviné: 20., 46., 53. a 55. Motloch, 25. Bystroň, 48. Mrózek

Komentář

Trenér Zbyšek Gazda: „Vyrovnané a napínavé utkání, které soupeř lépe zvládl až v samotném závěru. Opět jsme předváděli celkem pohledný fotbal, ale Třinec byl silnější v osobních soubojích (někdy až za hranou). Pochvala patří všem za předvedený výkon."

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo