Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
neděle 9.6.2013
22:7
(9:5)

Diváci: 0
1. HFK Olomouc
I.sestava: Skocz - Zorychta, Motloch, Dobeš (31. Kisza) - Vlachovský, Bystroň, Soušek - Brzóska. II.sestava: Kux - Bijok, Mrózek, Bielan - Kretek, Kaczmarczyk, Ostáš (31. Ponča) - Szotkowski.
Branky Karviné: 13., 37., 39., 57., 59. a 60. Bielan, 10., 12., 18. a 39. Brzóska, 28., 38., 53. a 56. Vlachovský, 3. a 8. Soušek, 45. a 58. Ponča, 6. Szotkowski, 29. Kisza, 41. Motloch, 42. Kaczmarczyk

Komentář

Trenér Zbyšek Gazda: „K jednoznačnému vítězství pomohl fakt, že soupeř přijel nekompletní, byť mohl po dohodě využít většího počtu mladších žáků. To však nepochopitelně nevyužil a hrál větší část utkání v oslabení. Jedna skupina tuto výhodu jednoznačně podcenila a darovala soupeři jeden poločas. Ve druhé půli obě skupiny soupeře přehrávaly a zároveň zahazovaly spoustu slibných situací svou zbrklostí."

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo