Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
středa 8.5.2013
5:4
(3:2)

Diváci: 0
MFK Vítkovice
I. sestava: Skocz - Dobeš (31. Kisza), Mrózek, Bielan - Soušek, Bystroň, Kaczmarczyk (31. Mynář) - Ostáš (35. Urban). II. sestava: Kux - Zorychta, Bijok, Madej - Vlachovský, Seriš, Kretek (45. Wasniowski) - Brzóska (31. Ponča).
Branky Karviné: 1. a 6. Soušek, 25. a 34. Ostáš, 55. Vlachovský

Komentář

Trenér Zbyšek Gazda: „Nemůžu být spokojený s předvedenou hrou i když jsme utkání výsledkově zvládli lépe než soupeř. Věděli jsme, že Vítkovice hrají jednoduše a hlavně důrazně do těla, což nám dělalo problém při zakládání postupného útoku. Proto se kluci víc snažili rychle dostat do protiútoku jednoduchou přihrávkou za obranu, což nám vycházelo hlavně v prvním poločase. Chválím pouze Skocze, Vlachovského a Souška."

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo