Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
Přerov
středa 10.4.2013
3:14
(1:3)

Diváci: 0
MFK Karviná
I. sestava: Kux - Ponča (31. Kisza), Mrózek, Bielan (31. Madej) - Kretek, Bystroň, Ostáš - Bijok. II. sestava: Skocz - Zorychta, Motloch, Kaczmarczyk - Vlachovský, Seriš, Soušek (31. Dobeš) - Brzóska (43. Urban).
Branky Karviné: 6. a 37. Vlachovský, 13. a 42. Brzóska, 15. a 58. Bielan, 35. a 56. Kretek, 38. Soušek, 48. Zorychta, 50. Kaczmarczyk, 51. Urban, 52. Bystroň, 58. Motloch

Komentář

Trenér Zbyšek Gazda: „Poprvé v kalendářním roce 2013 jsme hráli na přírodní trávě. Terén byl trochu měkký a nerovný, což nám v úvodu dělalo problém. Postupem času se kluci přizpůsobili a začali hrát svůj fotbal. I přesto jsme se snažili hrát po zemi a postupnou kombinací přecházet do útočného pásma, kde jsme si opět vytvořili spoustu dalších příležitostí, které jsme bohužel nevyužili. Soupeř se dostával pouze dlouhými míči a nevytvořil si sám nějakou šanci. Branky, které Přerov vstřelil byly opět po našich hrubých chybách. I když jsme vyhráli, tak výkon z minulého utkání se nám nepovedlo potvrdit."

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo