Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
čtvrtek 18.4.2013
12:3
(5:1)

Diváci: 0
Valašské Meziříčí
I. sestava: Skocz - Zorychta (40. Kisza), Motloch, Kaczmarczyk - Vlachovský, Bystroň, Ostáš (31. Brzóska) - Szotkowski. II. sestava: Kux - Kretek, Mrózek, Bielan - Soušek (20. Bijok), Seriš, Madej (40. Wasniowski) - Ponča.
Branky Karviné: 6., 35., 40. a 42. Vlachovský, 26., 28. a 55. Ostáš, 14. a 17. Szotkowski, 35. Ponča, 45. Brzóska, 55. Bielan

Komentář

Trenér Zbyšek Gazda: „Před utkáním jsem měl mírnou obavu, že po velmi dobrém utkání s Olomouci přijde trápení. Ale co jsme si řekli v přípravě, to kluci plnili a jednoznačně soupeře přehráli. Jedna skupina byla více úspěšnější a nastřílela více gólů, což rozhodlo o vítězství. Musím říct že soupeř byl bezzubý a nic zvláštního si nevytvořil. Pochvala patří všem za předvedenou hru."

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo