Generální partner
Světlý režim
4. srpen 2013

Rezerva prohrála v Heřmanicích

Generálka před vstupem do Divize skupiny E rezervnímu týmu nevyšla. Svěřenci Jana Pejšy podlehli Heřmanicím na jejich hřišti 2:1.
FC Heřmanice Slezská
sobota 3.8.2013
2:1
(1:1)

Diváci: 0
MFK Karviná B
Dočekal - Cverna O. (46. Káńa), Zielonka, Roman, Nowinski - Janík, Taraba - Kubiena, Pavlík (65. Ryšavý), Mego (65. Derík) - Juřena (46. Legierski).
Branka Karviné: 4. Mego

Komentář

Zápas začal svižně a už po sedmi minutách to bylo 1:1. Nejprve se ve 4. minutě prosadil Robert Mego, který v týdnu zavítal do Karviné na zkoušku. Vedení však Karvinským nevydrželo dlouho. Za tři minuty domácí účastník krajského přeboru skóre z pokutového kopu vyrovnal. Během celého utkání svěřenci Jana Pejšy spálili několik jasných šancí, do kterých se dostali například Janík, Pavlík nebo střelec první branky Mego.

Rozhodnutí přišlo v 73. minutě, kdy domácí využili další chybu v hostující obraně a dostali se do vedení, které už do konce utkání nepustili. „Výsledek je pro nás možná trochu krutý, ale aspoň kluci dostali facku, což je před startem soutěže asi dobře. V utkání jsme spálili snad pět tutovek. Naopak soupeř naše hrubé chyby nemilosrdně potrestal. Snad nás tento výsledek vrátí zpátky do reality,“ řekl k utkání trenér Jan Pejša.

Rozhovory Rozhovory
st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

st 6.1. | redakce

Martin Šindelář: Odpočinul jsem si hlavně psychicky

Po dvou týdnech se hráči MFK znovu sešli v kabině. Nechyběl tam ani stoper Martin Šindelář, který byl převážnou část podzimu kapitánem týmu. Před druhým společným tréninkem v roce 2021 stihl odpovědět na několik otázek...

po 4.1. | redakce

Juraj Jarábek: V kádru budou pouze minimální změny

První den rekordně krátké zimní přípravy své svěřence ještě neviděl, jelikož absolvovali v Olomouci zátěžové testy. Trenér Juraj Jarábek měl dost práce v kanceláři, přesto si našel pár minut na první rozhovor v novém roce.

čt 31.12. | redakce

Lubomír Vlk: Bodový polštář z podzimu je důležitý, ale dál pracujeme s pokorou

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk hodnotí v obsáhlém rozhovoru uplynulý podzim, který se vydařil nad očekávání. Mírné rozladění panuje pouze z nezvládnutých domácích zápasů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo