Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Frýdek - Místek
neděle 18.8.2013
11:4
(6:1)

Diváci: 0
MFK Karviná
I.sestava: Lipták - Adamus (31. Michalidis V.), Špirko, Müller - Golasowski, Goj, Stařičný (31. Šebesta) - Volný. II.sestava: Drobek - Palička, Dawid (31. Michalidis N.), Malý - Valoch, Corriero, Jurásek - Kadliček.
Branky Karviné: 3. a 39. Goj, 36. Golasowski, 36. Kadliček

Komentář

Trenér Zbyšek Gazda: „Zasloužené vítězství domácího tým, který měl kvalitu ve všech hráčích. My jsme konkurovali pouze jedním družstvem, což bylo v celkovém součtu málo. Kluky i přesto musím pochválit za předvedenou hru. Fotbalově jsme dopředu nezaostávali, ale do budoucna musíme pracovat na zdravé agresivitě po ztrátě míčů. V tom soupeř byl o třídu lepší."

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo