Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Frýdek - Místek
neděle 18.8.2013
11:4
(6:1)

Diváci: 0
MFK Karviná
I.sestava: Lipták - Adamus (31. Michalidis V.), Špirko, Müller - Golasowski, Goj, Stařičný (31. Šebesta) - Volný. II.sestava: Drobek - Palička, Dawid (31. Michalidis N.), Malý - Valoch, Corriero, Jurásek - Kadliček.
Branky Karviné: 3. a 39. Goj, 36. Golasowski, 36. Kadliček

Komentář

Trenér Zbyšek Gazda: „Zasloužené vítězství domácího tým, který měl kvalitu ve všech hráčích. My jsme konkurovali pouze jedním družstvem, což bylo v celkovém součtu málo. Kluky i přesto musím pochválit za předvedenou hru. Fotbalově jsme dopředu nezaostávali, ale do budoucna musíme pracovat na zdravé agresivitě po ztrátě míčů. V tom soupeř byl o třídu lepší."

Rozhovory Rozhovory
ne 15.11. | redakce

Lukáš Čmelík: Z kabiny je cítit dobrá nálada

V prvním rozhovoru Lukáš Čmelík vychvaluje svůj nový klub, přidává názor na českou ligu a prozrazuje, s kterými hráči aktuálního kádru už v minulosti hrál v jednom týmu...

st 11.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - TOMÁŠ OSTRÁK

Dvacetiletý šikula Tomáš Ostrák patří německému Kolínu nad Rýnem, nyní je ovšem v Karviné na ročním hostování a daří se mu skvěle. Je důležitým článkem základní sestavy, navíc byl premiérově povolán do reprezentační jednadvacítky.

so 31.10. | redakce

Martin Šindelář: Mrzí mě, že se liga přerušila, přestože jsme dodržovali manuál

Od 3. října nehrají, pouze tvrdě trénují a čekají na povolení znovu hrát. Stoper Martin Šindelář doufá, že se brzy začne, protože tréninky jsou dost náročné. Aby ne, když se o víkendech nehraje a není se na co šetřit...

čt 15.10. | redakce

Herc po návratu z reprezentace: Proti Francii to byla výborná zkušenost

Kvalifikace o EURO už nemůže pro slovenskou jednadvacítku skončit postupem, ovšem i tak je o zážitky podle Christiána Herce postaráno. Pondělní duel ve Štrasburku proti silné domácí Francii je toho jasným důkazem.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii