Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
sobota 20.9.2008
3:1
(0:0)

Diváci: 1235
FK Čáslav
Kučera - Hoffmann, Juska, Jelič, Buryán - Macek, Ficek, Rýdel, Jursa (78. Miloslavljev) - Opic (83. Juroszek), Richter (61. Sourada)
Švenger (45. Míšek) - Brunclík, Špidlen, Kotrba, Dian (57. Nulíček) - Fikejz (29.Haniak), Strnad, Breznický, Prášil - Mráz, Dolejš
Branky: 52. Ficek, 68. a 77. Opic - 90+2. Dolejš.
ŽK: Opic - Fikejz, Prášil, Breznický, Kotrba.
Rozhodčí: Matějek - Peřina, Lakomý.

Ohlasy trenérů

Miroslav Koubek (FC Zenit Čáslav): Gratuluji domácím k vítězství, povětrnostní podmínky nahrály Karviné, nám nevyhovovaly. Domácí vyhráli více osobních soubojů, získali převahu nad naší zálohou a využili psychologického zvratu díky zranění našeho brankáře - rozhodilo nás to. Druhý poločas chytal brankář chytající A třídu. Jen mě zamrzelo, kdy náš hráč ležel ve druhém poločase na zemi a Karviná pokračovala ve hře.

Leoš Kalvoda (MFK OKD Karviná): Souhlasím s hodnocením kolegy. Měl jsem v plánu, aby tým na nerozchytaného golmana co nejdříve vystřelil to se nepovedlo. V druhém poločase jsem chtěl, aby hráči dohrávali souboje, a to se nám dařilo. K incidentu, kdy hráč hostí ležel na zemi a naši pokračovali a hráč se za půl minuty zvedl a hrál dále. Nebudu se více k tomu vyjadřovat.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo