Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
neděle 25.8.2013
8:4
(4:0)
Bažantnice
Diváci: 0
SK Uničov
I.sestava: Drobek - Palička (31. Stařičný), Jurásek, Malý (31. Popov) - Valoch, Corriero, Michalidis N. (31. Adamus) - Kadliček. II.sestava: Lipták - Šebesta (31. Jurčák), Špirko, Müller - Stuchlik, Goj, Golasowski - Volný (31. Michalidis V.).
Branky Karviné: 39., 47. a 50. Golasowski, 19. Corriero, 25. Kadliček, 25. Jurčák, 30. Stařičný, 35. Goj

Komentář

Trenér Zbyšek Gazda: „V úvodu utkání nás soupeř překvapil rychlým napadáním a důrazem v osobních soubojích. Naštěstí z vytvořených šancí neskóroval. Po čtvrthodině hry jsme si začali kombinační hrou vytvářet šance a hlavně byli úspěšnější v zakončení. Uničov byl nebezpečný a každou naši chybu trestal rychlým protiútokem na jehož konci vynikali naši gólmani. Pochvala všem za útočnou fázi, ale na obranné, kde to bylo horší, musíme neustále pracovat."

Rozhovory Rozhovory
út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

st 1.4. | redakce

Trenér Jarábek: Fotbal v Bělorusku? To mi hlava nebere...

Už třetí týden není s týmem v každodenním kontaktu, naopak všechno řeší na dálku přes telefon nebo internet. Hlavní trenér MFK Karviná Juraj Jarábek věří, že se už ale brzy celý tým znovu sejde v kabině. V rozhovoru dále vyjádřil svůj názor na likvidaci Žiliny nebo na běloruský fotbal.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii