Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
neděle 8.9.2013
5:9
(2:3)

Diváci: 0
SK Sigma Olomouc
I.sestava: Lipták - Palička (31. Müller), Špirko, Malý - Šebesta, Valoch (31. Adamus), Corriero - Volný (31. Michalidis N.). II.sestava: Drobek - Kadliček, Stuchlik, Stařičný - Popov (31. Josiek), Goj, Golasowski - Michalidis V. (31. Lukáš).
Branky Karviné: 39. a 45. Golasowski, 10. Šebesta, 29. Goj, 53. Corriero

Komentář

Trenér Zbyšek Gazda: „V nedělním utkání kluci odevzdali maximum svých fotbalových schopnosti a sil. Soupeře se kluci nezalekli a byli víc než vyrovnaným soupeřem po technické i taktické stránce. Bohužel závěr utkání jsme nezvládli a během osmi minut inkasovali tři branky. Kluci si ověřili, že se dá hrát pohledný, kombinační fotbal i proti takovému soupeři jakým je Sigma Olomouc. Všichni zaslouží poděkování a velkou pochvalu za předvedenou hru."

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii
×
Dnes v 18:00
MFK Karviná
AC Sparta Praha
×
Dnes v 18:00
MFK Karviná
AC Sparta Praha