Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

FK Slavia Orlová-Lutyně
neděle 3.11.2013
1:23
(0:8)

Diváci: 0
MFK Karviná
I.sestava: Drobek - Palička (31. Dawid), Popov (31. Lipták), Malý - Adamus (31. Šebesta), Goj, Valoch - Kadliček. II.sestava: Josiek - Lukáš (31. Müller), Špirko, Stařičný - Volný, Stuchlik, Konieczny (31. Michalidis V.) - Golasowski.
Branky Karviné: 12., 35., 44., 48. a 56. Golasowski, 9., 28., 37. a 55. Goj, 4. a 32. Malý, 4. a 39. Volný, 10. a 53. Valoch, 14. a 44. Lipták, 32. a 52. Stuchlik, 50. a 55. Stařičný, 25. Adamus, 45. Müller

Komentář

Trenér Zbyšek Gazda: „Utkání s nejslabším účastníkem soutěže jsme sice zvládli, ale vítězství se rodilo těžce. První poločas domácí Orlová jenom bránila. Zhuštěný prostor před brankou nám dělal problém v tom, abychom převahu vyjádřili i brankově. O přestávce jsme si řekli, že necháme soupeře víc hrát a začneme ho napadat až ve středním pásmu. Tímto jsme se dostávali do brejkových situací, kterých bylo nespočet. Využili jsme však pouze polovinu šancí."

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii
×
Dnes v 18:00
MFK Karviná
AC Sparta Praha
×
Dnes v 18:00
MFK Karviná
AC Sparta Praha