Generální partner
Světlý režim
9. březen 2014

Béčku vůbec nefungovala proti Polance defenziva

Málo vídaným skóre 4:5 skončilo předposlední přípravné utkání rezervního týmu. Může za to špatný výkon celého týmu směrem dozadu, kde svěřenci Jana Pejši soupeři z krajského přeboru branky doslova darovali.
MFK Karviná B
sobota 8.3.2014
4:5
(1:3)

Diváci: 0
FK SK Polanka
Dočekal - Taraba, Káňa, Zielonka (80. Derík), Kloda - Kubiena, Siekiera - Koutný, Ryšavý, Nowinski - Halaška.
Branky Karviné: Káňa, Ryšavý, Kubiena, Halaška

Komentář

Do utkání zasáhl z A-týmu pouze Milan Halaška, který potřebuje po zranění nabrat zápasový rytmus. V utkání vstřelil jeden gól, ale další šance nevyužil. „Hosté vystřelili šestkrát na bránu a dali z toho pět branek. Naši hráči v tomto zápase dělali málo uvěřitelné chyby,“ nechápal trenér Jan Pejša.

Polanka už v poločase vedla 3:1, ve druhé půli zvýšila dokonce na tříbrankový rozdíl. Domácím se sice podařilo srovnat, ale poslední slovo měli krátce před koncem hosté. Skóre se tak nakonec zastavilo na „hokejových“ 4:5.

I na takové porážce se však dá najít něco pozitivního. Tím byly čtyři vstřelené branky, o které se podělili Káňa, Ryšavý, Kubiena a Halaška. Právě Milan Halaška však měl na noze další čtyři velice dobré příležitosti, které spálil. „Ano, dali jsme čtyři góly, ale mnoho dalších šancí jsme řešili špatně. Těší mě také, že ani za stavu 1:4 to kluci nezabalili, zvedli hlavu a dokázali vyrovnat. Toho si cením,“ uznal Pejša s tím, že za stavu 4:4 měli domácí další dvě tutovky, které nedali a naopak soupeř krátce před koncem po další chybě ustanovil konečné skóre.

Rozhovory Rozhovory
st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

st 6.1. | redakce

Martin Šindelář: Odpočinul jsem si hlavně psychicky

Po dvou týdnech se hráči MFK znovu sešli v kabině. Nechyběl tam ani stoper Martin Šindelář, který byl převážnou část podzimu kapitánem týmu. Před druhým společným tréninkem v roce 2021 stihl odpovědět na několik otázek...

po 4.1. | redakce

Juraj Jarábek: V kádru budou pouze minimální změny

První den rekordně krátké zimní přípravy své svěřence ještě neviděl, jelikož absolvovali v Olomouci zátěžové testy. Trenér Juraj Jarábek měl dost práce v kanceláři, přesto si našel pár minut na první rozhovor v novém roce.

čt 31.12. | redakce

Lubomír Vlk: Bodový polštář z podzimu je důležitý, ale dál pracujeme s pokorou

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk hodnotí v obsáhlém rozhovoru uplynulý podzim, který se vydařil nad očekávání. Mírné rozladění panuje pouze z nezvládnutých domácích zápasů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo