Generální partner
Světlý režim
18. leden 2014

Na úvod si béčko připsalo vítězství

Vítězný vstup do přípravy má za sebou rezervní celek. V husté mlze si na Kovoně poradil s Lokomotivou Petrovice 2:1. Utkání se hrálo na 2x35min.
MFK Karviná B
sobota 18.1.2014
2:1
(0:0 2x35 min.)

Diváci: 0
Lokomotiva Petrovice
Dočekal - Cverna O., Káňa, Zielonka, Nowinski - Kubiena (36. Prokeš), Koutný - Derík, Kurušta, Limanovský (36. Ryšavý) - Juřena
Branky Karviné: 41. Derík, 61. Prokeš

Komentář

Karvinští vyběhli do zápasu s třemi posilami z áčka včetně navrátivšího Ondřeje Cverny, který se zapojil zpátky do tréninkového procesu. Za Lokomotivu odehrál celý zápas Josef Hoffmann, který v Karviné po podzimní části skončil.

Branky začaly padat až po změně stran, když se nejprve prosadil Derík, který uklidil po centru Ryšavého míč do opuštěné brány. Domácí byli nebezpečnějším týmem, ale finální podobě stále něco scházelo. Zajímavou šanci mel Juřena, ale hlavou nepřekonal Hájka v hostující bráně, a tak přišlo vyrovnání. Nerozhodný stav však vydržel pouze dvě minuty. To se totiž prosadil Tomáš Prokeš, kterého trenér Pejša testuje. Prokeš přešel přes jednoho obránce a s pomocí tyčky prostřelil Hájka na bližší tyč.

Do konce utkání se již nic podstatného nestalo a béčko si tak připsalo vítězství 2:1. Další přípravný zápas je na programu příští týden v sobotu na půdě třetiligové Orlové.

Rozhovory Rozhovory
st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

st 6.1. | redakce

Martin Šindelář: Odpočinul jsem si hlavně psychicky

Po dvou týdnech se hráči MFK znovu sešli v kabině. Nechyběl tam ani stoper Martin Šindelář, který byl převážnou část podzimu kapitánem týmu. Před druhým společným tréninkem v roce 2021 stihl odpovědět na několik otázek...

po 4.1. | redakce

Juraj Jarábek: V kádru budou pouze minimální změny

První den rekordně krátké zimní přípravy své svěřence ještě neviděl, jelikož absolvovali v Olomouci zátěžové testy. Trenér Juraj Jarábek měl dost práce v kanceláři, přesto si našel pár minut na první rozhovor v novém roce.

čt 31.12. | redakce

Lubomír Vlk: Bodový polštář z podzimu je důležitý, ale dál pracujeme s pokorou

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk hodnotí v obsáhlém rozhovoru uplynulý podzim, který se vydařil nad očekávání. Mírné rozladění panuje pouze z nezvládnutých domácích zápasů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo