Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Vítkovice
sobota 7.6.2014
8:9
(3:5)

Diváci: 0
MFK Karviná
I.sestava: Drobek - Pastuszek, Rychtařík, Malý - Popov (Lukáš), Stuchlík, Jurásek (Volný) - Zych. II.sestava: Lipták - Volný (Dawid), Kadliček, Palička - Adamus (Müller), Corriero, Goj (Michalidis V.) - Golasowski.
Branky Karviné: 5., 22., 27., 39. a 60. Zych, 26. Popov, 29. Stuchlík, 33. Malý, 33. Corriero

Komentář

Hodnocení trenéra: „Poslední utkání jsme zvládli jen částečně. Jedná skupina vyhrála obě utkání a předvedla pěkný fotbal. Druhá se bohužel nedostala do svého rytmu, kluci se hledali a nepřihráli si, a tím pádem po zásluze prohráli. Kaňkou bylo zranění Dawida, který si zlomil ruku. Pochvala patří těm, kteří odevzdali maximum svých schopností."

Rozhovory Rozhovory
út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

st 1.4. | redakce

Trenér Jarábek: Fotbal v Bělorusku? To mi hlava nebere...

Už třetí týden není s týmem v každodenním kontaktu, naopak všechno řeší na dálku přes telefon nebo internet. Hlavní trenér MFK Karviná Juraj Jarábek věří, že se už ale brzy celý tým znovu sejde v kabině. V rozhovoru dále vyjádřil svůj názor na likvidaci Žiliny nebo na běloruský fotbal.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii