Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
sobota 18.10.2008
2:1
(1:0)

Diváci: 2570
Fotbal Fulnek
Blaha - Hoffmann, Juska, Buryán, Jelič - Macek, Ficek, Dittrich, Milosavljev(71. Jursa) - Opic (88. Juroszek), Sourada(41. Richter)
Pospěch - Krása, Švec(83. Traxl), Jindříšek, Pavlík - Vajda, Sedlák, Lukaštík, Huvar(46. Vyskočil) - Janoviak(72. Koštuřík), J. Schulmeister
Branky: 17. Miloslavjev, 57. Ficek - 54. Švec.
ŽK: Sourada, Blaha - Švec, Vyskočil, Lukaštík, Janoviak.
Rozhodčí: Drábek - Tacina, Vysloužil.

Komentář

V sobotním slunečném odpoledni se na Městském stadionu utkal domácí MFK OKD Karviná s Fotbalem Fulnek. Hned od začátku bylo vidět, že domácí jdou za třemi body. Smolařem zápasu byl Martin Opic, který měl tři vyložené šance a ani jednu neproměnil. I přesto šla Karviná do vedení, kdy po souhře Opice s Miloslavjevem druhý jmenovaný vstřelil první branku - 1:0. Hra se potom odehrávala především ve středu hřiště. Po změně stran byli lepší hosté, kteří častěji drželi míč na svých kopačkách. Po standardce hosté vyrovnali na 1:1. Potom se hra přelévala z jedné strany na druhou. Obě mužstva měla spoustu šancí vstřelit vítěznou branku. Po přihrávce Hoffmana si balon zpracoval Ficek a dělovkou z třiceti metrů rozvlnil síť za zády brankáře Pospěcha - 2:1. Zbytek zápasu si domácí pohlídali, a zaslouženě tak vyhráli 2:1, za což si připsali veledůležité tři body do druholigové tabulky.

Ohlasy trenérů

Leoš Kalvoda (MFK OKD Karviná): Kdyby Martin Opic proměnil šance, mohli jsme být dávno v klidu. Hosté byli po vyrovnání lepší, chyběla nám Rýdlova zkušenost, ale jsme rádi za 3 body. Uškodilo nám zranění Sourady, který dělal vítr v obraně hostí. Musím pochválit Blahu, který zvládl zápas v pohodě.

Miroslav Takáč (Fotbal Fulnek): Domácí nastoupili s agresivním pojetím, což jsme podcenili. První poločas se odehrál až na 15 minut v režii Karviné, po standardce jsme vyrovnali na 1:1, už to s námi vypadalo dobře, ale přišla zbloudilá střela ze 30 metrů. A bylo po zapase.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo