Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

Horní Suchá
sobota 13.9.2014
1:2
(0:1)

Diváci: 0
MFK Karviná B
Novák - Brabec, Tannert, Szturz, Szczygiel, Kuljovský, Varšo, Kubiena, Gráca, Bielan, Alabán. Střídali: Ostáš, Mareš, Marikovec.
Branky Karviné: 26. Kubiena, 50. z pen. Marikovec

Komentář

Trenér Petr Špička: „První poločas jsme domácí nepustili k žádné vážnější akci. Do vedení jsme šli ve 26. minutě po zakončení Kubieny. Druhý poločas jsme začali špatně a domácí nás za to potrestali a vyrovnali na 1-1. Od 50. minuty jsme začali zase hrát a to se nám vyplatilo. Střídající Mareš dostal míč za obranu a šel sám na branku. Domácí hráč v pokutové území zezadu podrazil Mareše. Penaltu proměnil Marikovec. Vyhráli jsme zaslouženě."

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii