Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
sobota 25.10.2008
1:1
(1:1)

Diváci: 2445
1.FC Slovácko
Blaha - Hoffmann, Juska, Buryán, Jelič - Ficek (61. Jursa), Rýdel, Macek, Milosavljev - Opic (84. Richter), Sourada (72. Juroszek)
Filipko - Kubáň, Ineman, Gonda, Němčický (54.Perůtka) - Formánek, Berger, Chmelíček, Stýskala(78. Čtvrtníček) - Randa, Lysoňek (22. Hrotek)
Branky: 7.Milosavljev - 40. Randa.
ŽK: Hoffmann, Sourada, Juroszek- Němčický, Chmelíček, Perůtka , Kubáň, Čtvrtníček, Ineman, Formánek.
Rozhodčí: Makovička - Handlíř, Lakomý.

Komentář

Tentokráte se Karviné nepodařilo navázat na vítěznou domácí vlnu a utkání skončilo remízou 1:1. I když průběh hry, tomu vůbec nenasvědčoval. Zvláště první poločas náš tým svého soupeře tlačil a nepouštěl ho do žádných šancí. Až na jednu vyjímku, kdy se po špatně rozehraném přímém kopu hosté dostali do rychlého protiútoku. I když šli dva protihráči na čtyři naše hráče, přece jenom se jim podařilo vstřelit branku.

Hned v první minutě vystrašil hostujícího gólmana Sourada. Šest minut poté se prosadila naše srbská akvizice Vlado Miloslavljev, který dostal míč za obranu, udělal kličku Filipkovi a svůj blafák zakončil střelou do prázdné brány - 1:0. Neuběhly ani tři minuty a skóre se mohlo znova měnit. Opic si udělal prostor v pokutovém území, ale jeho lob skončil těsně vedle. O další nebezpečné situace se staral svými přímými kopy Filip Rýdel a Filipko se měl v bráně co ohánět, aby jedovaté střely vytěsnil mimo tyče - v jednom případě hosty zachránilo břevno. A když se domácím hrubě nevyvedlo zahrání standardní situace, Slovácko udeřilo a srovnalo na 1:1. Autorem gólu byl Randa.

Druhý poločas nepobral mnoho fotbalové krásy. Hra se většinou odehrávala ve středu hřiště, obě mužstva se předháněla v nepřesnosti přihrávek a plynulosti hry nepřispěl ani rozhodčí Makovička, který rozdával karty jako na běžícím pásu. A protože se už nikomu nepodařilo přelstít soupeře, připsaly si oba týmy do tabulky po bodu.

Ohlasy trenérů

Ladislav Jurkemik (1. FC Slovácko): Jsem spokojený s bodem, Karviná má totiž kvalitní mužstvo a bojovný styl hry. První poločas byl jasně pro Karvinou, druhý poločas vyrovnanější, ale bez šancí.

Leoš Kalvoda (MFK OKD Karviná): První poločas jsme měli několik šancí, které jsme nevyužili, a to nás po 90 minutách mrzí. Druhý poločas, jak řekl kolega, byl vyrovnaný. Dnes jsme propadli ve hře dopředu a i když jsme měli 4 útočníky prostřídané, ani jeden se neprosadil.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo