Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná B
sobota 25.4.2015
0:2
(0:1)

Diváci: 0
FK Český Těšín
Marikovec - Barsa, Tannert, Mareš, Szczygiel J., Meisner, Varšo, Wašniowski, Ostáš, Urban, Rybka. Střídali: Václavík, Gasior, Ernst.

Komentář

Trenér Petr Špička: „První poločas se hrál na jednu branku, ale své šance jsme neproměnili. Naopak soupeř vystřelil pouze jedno, náš brankář vyrazil míč před sebe a dorážka už skončila v síti - 0:1. Druhý poločas se trochu vyrovnal, ale pořád jsme měli více ze hry a šance neproměňovali. Přišla 60. minuta, kdy hostující hráč vystřelil z 20 metrů a po teči našeho obránce to bylo 0:2. Kluci bojovali až do konce, ale bez efektu. Soupeř měl více štěstí."

Rozhovory Rozhovory
út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

st 1.4. | redakce

Trenér Jarábek: Fotbal v Bělorusku? To mi hlava nebere...

Už třetí týden není s týmem v každodenním kontaktu, naopak všechno řeší na dálku přes telefon nebo internet. Hlavní trenér MFK Karviná Juraj Jarábek věří, že se už ale brzy celý tým znovu sejde v kabině. V rozhovoru dále vyjádřil svůj názor na likvidaci Žiliny nebo na běloruský fotbal.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii