Generální partner
Světlý režim
4. srpen 2015

U19: Sci-fi? Ne, Slavia dostala v Karviné šestku!

Nečekaně vysokou a na první pohled snadnou výhru si připsal starší dorost ve druhém kole nejvyšší soutěže. Pražskou Slavii smetl 6:0 i díky hattricku Ondřeje Lingra!
MFK Karviná
úterý 4.8.2015
6:0
(3:0)
Bažantnice
Diváci: 65
SK Slavia Praha
Ciupa – Pavlík, Ďuriš, Formela, Wenglorz - Putyera (78. Fojtík), Ambrosiewicz, Smrž (75. Jaworski), Egri (68. Strnad) - Řapek (85. Hujo), Lingr (82. Římanek).
Lisa – Žárský, Husenský, Vyskočil, Schulz – Krejdl (53. Vávra), Čermák, Král, Souček (81. Havlina), Písačka (43. Bucha) – Novák (46. Heřman)
Branky: 45., 63. a 77. Lingr, 15. a 30. z pen. Řapek, 81. Jaworski
Rozhodčí: Duda

Komentář

Hodnocení trenéra Romana Westa: „Začátek utkání byl vyrovnaný. My proměnili hned první velkou šanci Řapkem a chytili jsme se. Další velkou možnost měl hlavou Lingr a v gólové šanci neuspěl Smrž. Když po faulu na Lingra proměnil pokutový kop Řapek, začali jsme jasně dominovat. Do poločasu stihl přidat náš třetí gól opět Řapek. Do druhé půle jsme ale nevstoupili vůbec dobře. Hosté zvýšili svou aktivitu a v první čtvrthodině měli tři velké šance. Nutno přiznat, že kdyby některou z nich využili, bylo nám za teplého počasí ještě více horko. Když ovšem přidal Lingr další dvě branky, čímž zkompletoval svůj hattrick, bylo o našem vítězství rozhodnuto. Ke konci jsme už hráli více z bloku a vyráželi do rychlých protiútoků. Škoda jen, že jsme několik z nich nedokázali lépe využít. V závěru se ještě trefil z přímého kopu Jaworski. Ačkoliv výsledek vypadá jednoznačně, Slavia byla silná v kombinaci a nebylo to vůbec tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. Podali jsme velmi dobrý výkon na hranici svých možností. Chci hodně pochválit každého hráče, který do utkání nastoupil. Vyzvednout musím naše dva útočníky za skvělou produktivitu. Lingr dal tři góly a na dva přihrál, Řapek vstřelil dva góly a rovněž na dva přihrál."

Ohlasy trenérů


Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
st 5.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Alexandr Bužek

Dvacetiletý talent měl do Karviné namířeno už v létě, kdy měl po odchodu ze Zlína do Slavie jít obratem sbírat zkušenosti do Slezska, ale nakonec se v dresu MFK objevil až na začátku zimní přípravy. V rozhovoru vypráví o rivalovi z mládí, sestře fotbalistce a samozřejmě i Slavii.

út 18.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Michal Tomič

Kdyby vše šlo podle plánu, mohl dnes Michal Tomič proti Spartě nastoupit v základní sestavě. Ovšem není tomu tak, proto bude utkání sledovat pouze z tribuny. V rozhovoru mluvil mimo jiné i o angažmá v Norsku a reprezentaci.

st 5.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Patrik Čavoš

Záložník Patrik Čavoš „kroutí“ v Karviné druhou sezónu. V rozhovoru mluvil o zimní přípravě i důležitých prvních dvou zápasech jarní části. Větší část povídání se točila kolem vzpomínek na dřívější soustředění v zahraničí a celkově jeho vztahu k cestování. Čávo také promluvil o „vánočních líbánkách“ na Maledivách…

po 6.1. | redakce

Vladimír Neuman po návratu: První trénink byl ve velké intenzitě!

Po dvou hostováních se těšil domů. Klub si jej už během prosince stáhl z druholigového Prostějova a gólman Vladimír Neuman tak opět navlékne svůj mateřský dres.

Pronájem Pronájem
Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo