Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
FC Baník Ostrava
sobota 2.4.2016
0:1
(0:0)
ZŠ J. Šoupala
Diváci: 0
MFK Karviná
Jílovec - Zálešák, Fryč, Hasala, Rýc - Šafář, Wojatschke, Martiník - Osvěčík (55. Knedla), Bagar (60. Žídek), Juroška (44. Leixner)
Herdzina - Pisarek, Weideman, Věčorek, Štromp - Jurčák, Buzek, Menšík, Holoubek (43. Dohnal) - Podbiol, Lalik.
Branka: 63. Buzek
Rozhodčí: Šafrán

Komentář

Trenér Dawid Dylich: „Utkání na Baníku bylo jedno z těch složitějších a navíc se soupeřem z kategorie obtížných. V průběhu utkání byla herní kvalita na straně soupeře, kdy domácí byli silnější v držení míče a taktéž i v individuální kvalitě hráčů. V náš prospěch ale hovořila výborně nastavená taktika, organizovanost hry a v neposlední řadě kolektivní výkon. Samozřejmě v herní činnosti jednotlivce se kluci dopouštěli chybiček, ale tyto společnou práci a úsilím dovedli napravit. Vyústění našeho celkového bojovného výkonu byla branka po standardní situaci, kterou zahrával Wojciech Pisarek a směr míče před brankářem změnil Patrik Buzek. Stěžejním a základním kamenem byl ale výkon brankáře Tomáše Herdziny. Za celkový výkon na hranici svých možností zaslouží pochvalu všichni naši chlapci, kteří do utkání zasáhli. Všichni se také mohli přesvědčit, že když se to vezme za správný konec, tak se výsledek vždy dostaví. Povedený zápas s tak kvalitním soupeřem, jakým Baník Ostrava bezesporu je, může být tím správným impulsem do dalších bojů v jarní části.“
Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo