Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Vítkovice
neděle 10.4.2016
0:2
(0:1)

Diváci: 0
MFK Karviná
Herdzina - Pisarek, Weideman, Věčorek, Štromp - Holoubek (36. Jurčák), Buzek (52. Zach), Menšík, Holzer (36. Kobza) - Podbiol, Lalik (68. Szturz).
Branky: 9. a 56. Podbiol
Rozhodčí: Bureš

Komentář

Trenér Dawid Dylich: „Třetí utkání v rychlém sledu, ve kterém se nám povedlo pokračovat ve výborném výkonu v obranné činnosti, kdy jsme soupeře svou hrou nepouštěli do vážnějších příležitostí. V porovnání se soupeřem jsme byli silnější v držení míče a dařilo se nám ho herně přehrávat a svou převahu se nám podařilo vyjádřit i gólově. Obranná řada podala vynikající výkon a dále vzájemná spolupráce a souhra útočníků zase zajistila góly. Na výsledku utkání se projevila naše bojovnost, nasazení a odhodlání hráčů pracovat pro tým. Kluci k utkání přistoupili zodpovědně, vzájemně se zajišťovali a kolektivně "hasili" individuální chyby a nedostatky, které je potřeba eliminovat a zaměřit se na ně v tréninkovém procesu. Pokud budou pokračovat k takových výkonech, tak předvedená hra jim bude způsobovat jen a jen radost, byť se ne vždy bude dařit a vyhrávat.“   

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo