Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
pátek 3.6.2016
0:5
(0:2)
Kovona
Diváci: 0
MFK Frýdek - Místek
Herdzina – Pisarek (59. Lalik), Věčorek (17. Holoubek), Weideman,Štromp – Zach (49. Holzer), Menšík (43. Dohnal), Buzek, Vrubel (54. Jurčák) – Kobza, Podbiol.
Branky: 63. a 67. Kubáň, 18. Fulnek, 23. Forch, 52. Krajčo
Rozhodčí: Trigas

Komentář

Asistent trenéra Luboš Hubáček: „Poslední zápas letošní sezóny jsme odehráli na Kovoně na hlavním hřišti. Do zranění stopera Věčorka, což byl zásadní moment celého zápasu, se hrálo vyrovnaně, potom už to bylo bohužel o něčem jiném. Kluci to nezvládli psychicky i fyzicky a soupeř nás začal přehrávat a dokázal se prosadit i střelecky díky našim chybám.“

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo