Generální partner
Světlý režim
13. srpen 2016

U19: Porážka na úvod, výkon je ale příslibem

Také I. dorostenecká liga nabrala plné obrátky. Karvinští začali čtvrtou sezónu mezi dorosteneckou elitou prohrou u jednoho z favoritů - Baníku Ostrava. Přestože Pisarek zařídil vedení, domácí po přestávce třemi góly skóre otočili a vyhráli 3:1.
FC Baník Ostrava
pátek 12.8.2016
3:1
(0:1)
Stadion Bazaly
Diváci: 0
MFK Karviná
Ciupa - Wenglorz, Formela, Blejchař, Hejda (81. Hejda) - Egri, Štěrba (84. Cieslawski), Kusyn (79. Vokoun), Mooc, Macko - Pisarek.
Branky: 51. Pak, 57. Lingr, 65. Hejl - 43. Pisarek
ŽK: Lingr, Chvěja - Egri, Pisarek, Kusyn
ČK: 69. Egri
Rozhodčí: Černoevič

Komentář

Hodnocení trenéra Petra Gibaly: „Měli jsme velmi dobrý úvod, během prvních tří minut jsme bohužel spálili dvě čisté tutovky.  Baník se v první půli vyjma dvou šancí k ničemu vážnějšímu nedostal. Povedený poločas jsme korunovali gólem a šli do šatny s náskokem. Po změně stran bohužel kluci začali „šlapat vodu“, z čehož vznikaly individuální chyby, které domácí tým potrestal a během dvaceti minut skóre třemi góly otočil. Když navíc putoval předčasně do sprch vyloučený Egri, tak nebyla šance utkání aspoň zdramatizovat. V zápase jsme si ověřili, že hrát můžeme s každým, ale pouze za předpokladu, že se nám budou vyhýbat zranění. Limituje nás totiž dost úzký kádr.“ 

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo