Generální partner
Světlý režim
20. srpen 2016

U19: Plzeň byla nad síly domácího týmu

Ani ve druhém utkání této sezóny nedokázal starší dorost bodovat a navíc opět ani nedohrál v plném počtu hráčů. Hostující Viktorka byla lepším týmem a čtvrthodinu před koncem rozhodla o osudu zápasu.
MFK Karviná
sobota 20.8.2016
0:1
(0:0)
Kovona
Diváci: 0
FC Viktoria Plzeň
Ciupa - Hejda, Formela, Blejchař, Wenglorz - Šterba - Macko, Kusyn (76. Vokoun), Mooc (70. Hruška), Swaczyna - Pisarek.
Branka: 75. Petr
ŽK: Kusyn, Štěrba, Blejchař - Petr
ČK: 55. Formela
Rozhodčí: Škrobák

Komentář

Hodnocení trenéra Petra Gibaly: „Hosté z Plzně byli lepší a fotbalovější, ale i takové zápasy se dají vyhrávat či otáčet. Nám se to bohužel nepodařilo, navíc jsme opět uviděli červenou kartu. Ale i v oslabení měla Viktorka problém trefit bránu, až na jednu výjimku. Obdržený gól přičítám únavě, jinak se kluci snažili s výsledkem až do závěrečného hvizdu něco udělat – v závěru jsme měli dvě slušné příležitosti. Ale chybělo třeba i trochu toho potřebného štěstíčka.“

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo