Generální partner
Světlý režim
27. srpen 2016

Devatenáctka dál čeká na první body

Starší dorostenci ani na čtvrtý pokus nebodovali. Na jihu Čech podlehli českobudějovickému Dynamu 0:2, když inkasovali v závěrečné půlhodině z pokutových kopů.
SK Dynamo Č. Budějovice
sobota 27.8.2016
2:0
(0:0)
Složiště
Diváci: 0
MFK Karviná
Luksch – Řehoř, Jáša, Kočí, Dolejšek – Lindák (53.Vlk, 87. Rotternborn), Kadlec, Štifter, Kořínek (57. Chylík), Kalousek – Smetana (85. Matoušek).
Ciupa - Wenglorz, Štěrba, Blejchař, Hejda - Kusyn, Drbúl, Mooc, Egri (69. Tůma) - Kostiushko, Hruška.
Branky: 62. z pen. a 76. z pen. Chylík
Rozhodčí: Lerch

Komentář

Hodnocení trenéra Petra Gibaly: „Vyrovnaný zápas, ale stále nás trápí předfinální a finální fáze. Domácí měli dvě slušné střely ze střední vzdálenosti a jeden nebezpečný roh. Náznaky šancí měli Kusyn, Wenglorz či Egri, ale nikdo z nich nebyl přesný. Druhý poločas byl obdobný, bohužel jsme doplatili na chybičky a Budějovice z dvou penalt rozhodly o svém vítězství, přestože tu první Ciupa lapil, ale míč se nakonec odrazil za čáru. My jsme trefili břevno a Hruška spálil jednu tutovku. Po čtyřech kolech jsme na nule, ale musíme dál pracovat.“

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo