Generální partner
Světlý režim
3. září 2016

U19: Nervy na Kovoně se šťastným koncem

Ligoví dorostenci mají první body! V sobotu odpoledne vydřeli dva body za vítězství po penaltovém rozstřelu nad pražskou Slavií, která v zápase pokaždé vedla, na začátku dokonce o dva góly. V normální hrací době skončil zápas 4:4, bod navíc zajistil poslední penaltou Tůma.
MFK Karviná
sobota 3.9.2016
4:4
po penaltách
5:4
(2:2)
Kovona
Diváci: 0
SK Slavia Praha
Ciupa (90. Skocz) - Wenglorz, Štěrba, Blejchař, Hejda (72. Vokoun) - Mooc (77. Pisarek), Macko, Drbúl, Kusyn (77. Hruška) - Kostiushko, Egri (49. Tůma).
Toman – Stropek (46. Havrda), Vyskočil, Žežulka, Pardubský - Bucha (85. Lauricella A.), Beňo, Čermák (64. Mareš) - Pek, Lauricella M. (89.Stehno), Vejvar.
Branky: 32. Egri, 44. Mooc, 60. Kusyn, 90. Štěrba, rozh.penalta Tůma - 15. a 17. Buchta, 57. Lauricella M., 76. Žežulka
ŽK: Štěrba - Lauricella, Beňo, Toman
Rozhodčí: Vrťo

Komentář

Hodnocení trenéra Petra Gibaly: „Radujeme se z prvních bodů! Moc mě těší, že to kluci nezabalili během dvoubrankové ztráty ani později, kdy už třeba zbývalo málo času. Velkou změnou k lepšímu oproti minulým zápasům jsou čtyři vstřelené góly, to je super. Samozřejmě jsme i čtyři obdrželi, ale to už je bohužel náš takřka standard. Děláme hrozné chyby a soupeři toho využijí. Slavia v první půli třikrát vystřelila na bránu a dala dva góly. Je to o kvalitě hráčů, kteří dokážou i z minima vytěžit maximum. Body jsme získali především díky velké bojovnosti, hráčům děkuji a smekám před nimi.“ 

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo