Generální partner
Světlý režim
10. září 2016

Devatenáctka má tři body z Hlučína!

Tým Petra Gibaly po dvoubodovém domácím zisku se Slavií ukořistil ještě o bod víc z trávníku Hlučína, kde vyhrál jednoznačně 4:1 po gólech Egriho, Macka, Blejchaře a Nimelyho!
FC Hlučín
sobota 10.9.2016
1:4
(1:3)

Diváci: 60
MFK Karviná
Ciupa – Wenglorz, Formela, Blejchař, Hejda - Kostiushko (52. Pisarek), Macko (80. Štěrba), Egri, - Nimely (82. Hruška), Mooc (76. Tůma).
Branky: 40. Lubovský - 6. Egri, 29. Macko, 36. Blejchař, 50. Nimely
Rozhodčí: Běhal

Komentář

Hodnocení trenéra Petra Gibaly: „Základem našeho vítězství byl určitě první poločas. Ujali jsme se rychle vedení a to nám pomohlo. Následně jsme přidali ještě další dva, ale i přesto to pro nás začalo být paradoxně dost hektické. Domácí navíc během první půle neproměnili penaltu, kterou Ciupa zlikvidoval, ale nakonec se radovali o pár minut později ze vstřeleného gólu. Po změně stran jsme trochu pozměnili rozestavení a zkušeně si výsledek po brzkém čtvrtém gólu pohlídali. Navíc Pisarek neproměnil dvě čisté gólovky, Hlučín byl takřka neškodný. Celkově jsme dali dva góly ze hry a dva ze standardních situací – musíme být spokojení.“

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo