Generální partner
Světlý režim
17. září 2016

U19: Debakl na Strahově od Sparty

Výsledkem 0:6 skončil pro karvinské ligové dorostence duel s pražskou Spartou, která vstřelila dva góly před přestávkou a hned čtyři po změně stran.
AC Sparta Praha
sobota 17.9.2016
6:0
(2:0)
Strahov
Diváci: 120
MFK Karviná
Skocz - Hejda, Formela, Blejchař, Drbúl - Kusyn (60. Hruška), Macko, Vokoun (55. Mooc), Tůma (46. Kostiushko) - Nimely, Pisarek.
Branky: 35. a 88. Drchal, 38. Novotný, 53. Sedláček, 56. Plachý, 75. Fortelný
Rozhodčí: Mudra

Komentář

Hodnocení trenéra Petra Gibaly: „Výsledek vypadá hrozivě, domácí byli lepší, ale moc jsme jim to usnadnili. Drželi jsme se do prvního gólu, potom se nám všechno sesypalo. Hodně nás mrzí gólovka asi z desáté minuty, kdy šel na brankáře sám Pisarek! Pořád si říkáme, že musíme koncovku řešit jednoduše, ale bohužel. Celkem čtyři ze šesti obdržených gólů jsme Spartě nabídli sami vlastními chybami, což je neomluvitelné!  Troufám si tvrdit, že pokud by Pisarek dal gól a my do poločasu neudělali dvě hrubky, tak by utkání bylo až do konce hodně zajímavé.“

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo