Generální partner
Světlý režim
24. září 2016

U19: S Hradcem Králové prohra 1:3

Tým ligového dorostu si připsal další porážku, tentokrát s vedoucím Hradcem Králové. Hosté si vytvořili dvoubrankový náskok už do poločasu.
MFK Karviná
pátek 23.9.2016
1:3
(0:2)
Kovona
Diváci: 80
FC Hradec Králové
Ciupa - Pisarek, Formela, Blejchař (81. Cieslawski), Hejda - Wenglorz, Drbúl (81. Mooc), Macko (81. Kludka), Kusyn (81. Vokoun) - Kostiushko (81. Hruška), Nimely.
Branky: 83. Nimely - 35. a 77. Šípek, 10. Křížek
Rozhodčí: Silný

Komentář

Hodnocení trenéra Petra Gibaly: „Soupeř byl hratelný, ničím nás nepřekvapil, na vše byli kluci připraveni a stejně to nezvládli! Kamenem úrazu byly v tomto utkání standardní situace hostů, ze hry si Votroci pořádnou šanci nevypracovali. Chtěli jsme hrát jednoduše za obranu a do šestnáctky, nejsme však efektivní a důrazní v zakončení.“

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo