Generální partner
Světlý režim
1. říjen 2016

Dorost U19 mohl v Brně bodovat, ale nestalo se

Starší dorostenci dokázali v Brně zareagovat na vedoucí gól Zbrojovky a utkání otočili krátce po změně stran otočili ve svůj prospěch. Jenže to samé se o pár minut podařilo i domácím, což nakonec v konečném součtu rozhodlo o jejich výhře 3:2.
FC Zbrojovka Brno
sobota 1.10.2016
3:2
(1:1)
Městský stadion Srbská
Diváci: 0
MFK Karviná
Mrázek – Pyš (65. M. Svoboda), Sedlmajer, Kropáček, Březina – Holman (38. Kroutil), Janošek, Moučka – Jambor (60. Krula), Zikl, Tulaydan (55. Doubravský, 83. Rogožan).
Ciupa - Pisarek, Štěrba, Blejchař, Hejda - Kludka (69. Hruška), Macko (85. Kusyn), Mooc, Drbúl - Kostiushko, Nimely.
Branky: 14. Kropáček, 66. Janošek, 69. Doubravský - 15. Nimely, 55. Drbúl
Rozhodčí: Popelák

Komentář

Hodnocení trenéra Petra Gibaly: „Domácí byli v první půli lepší, rozdílovým hráčem byl jejich útočník, který nám dělal velké problémy. Na vedoucí gól ze standardní situace Brna jsme dokázali bleskově reagovat vyrovnáním Nimelyho. Ve druhém poločase se nám podařilo jít do vedení a od té doby se hra celkem vyrovnala, domácí se na nic nezmohli. Naopak my jsme hrozili rychlými přechody a brejky. Jenže Brno brzy srovnalo po faulu, který podle našeho názoru nebyl – nevím, ještě se na to musím v klidu podívat. Po dalších dvou minutách následovala hrubka Štěrby, kterou Zbrojovka nemilosrdně potrestala a šla do vedení 3:2. Ve zbývajících dvaceti minutách jsme zkusili hru vabank, chtěli jsme aspoň vyrovnat, ale to se už bohužel nepodařilo. Je to velká škoda!“
Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo