Generální partner
Světlý režim
8. říjen 2016

U19: Remíza 0:0, na penalty lepší Slovácko

Starší dorostenci po třech zápasech konečně zase bodovali. V sobotu ukořistili bodík za bezbrankovou remízu se Slováckem, bonusový bod v penaltovém rozstřelu získal soupeř. V domácím dresu proměnil penaltu pouze gólman Ciupa.
MFK Karviná
sobota 8.10.2016
0:0
po penaltách
1:3
(0:0)
Kovona
Diváci: 80
1.FC Slovácko
Ciupa - Wenglorz, Cieslawski, Blejchař, Hejda (63. Kostiushko) - Kludka (83. Hruška), Macko, Mooc, Kusyn, Drbúl (15. Vokoun) - Nimely.
Rozhodčí: Vojkovský

Komentář

Hodnocení trenéra Petra Gibaly: „Máme aspoň bod, ale chtělo to minimálně dva. Dalo se vyhrát i v normální hrací době, kluci si nějaké šance vytvořili, ale trápíme se v koncovce. Nimely trefil z jasné šance v první půli břevno, Mooc i Macko mohli při troše štěstí také skórovat. Pozitivem je aspoň udržení vůbec prvního čistého konta v této sezóně.“

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo