Generální partner
Světlý režim
15. říjen 2016

Devatenáctka vedla, ale nakonec prohrála

Starší dorostenci zajížděli v pátek na druhou republiky - v Duchcově se utkali s Teplicemi. Přestože šli hosté z Karviné do vedení už v 6. minutě, domácí zápas otočili a vyhráli 3:1.
FK Teplice
pátek 14.10.2016
3:1
(2:1)
Stadion Na Stínadlech
Diváci: 50
MFK Karviná
Ciupa - Wenglorz, Blejchař (86. Navrátil), Cieslawski, Hejda - Klimek, Vokoun, Macko, Kludka (46. Pisarek) - Nimely, Mooc (46. Kostiushko, 68. Vlachovský).
Branky: 19. Vyleta, 30. Hruštinec, 52. Vobecký - 6. Nimely
Rozhodčí: Duchoň

Komentář

Hodnocení trenéra Petra Gibaly: „Hned z první střely na bránu na rozbahněném terénu jsme šli do vedení. Je pravdou, že jsme hned v první minutě přežili domácí tutovku, ale i přesto to bylo z naší strany herně slušné. Bohužel nás opět zradily individuální chyby – je to hrozné a pořád dokola. Do poločasu jsme dvakrát inkasovali, ale dalo se hrát, vždyť jsme neproměnili čtyři nebo pět tutovek, které ostatní týmy proměňují. Nás to trápí, a proto jsme v tabulce tak dole. Po třetím gólu se ještě oběma týmům podařilo znovu skórovat, ale rozhodčí v obou případech zvedli praporek pro ofsajd. V závěru jsme domácí trochu zatlačili a chtěli utkání zdramatizovat, ale nepodařilo se. Každopádně se jednalo o vyrovnané utkání a bodovat se tady určitě dalo.“

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo