Generální partner
Světlý režim
22. říjen 2016

U19: První tříbodová domácí výhra

Ligoví dorostenci pod vedením trenéra Petra Gibaly v domácím prostředí konečně zvítězili - v pátek to odnesla Mladá Boleslav. Aron Formela se Sylvanusem Nimelym zařídili po změně stran výhru 2:0!
MFK Karviná
pátek 21.10.2016
2:0
(0:0)
Kovona UT
Diváci: 130
FK Mladá Boleslav
Ciupa - Wenglorz (90. Mooc), Cieslawski, Blejchař, Kusyn - Formela (79. Kludka) - Hejda (90. Štěrba), Vokoun, Macko - Nimely (85. Kostiushko), Pisarek (88. Hruška).
Mikulec - Procházka, Krčmář, Klíma, Rudzan - Machů (90. Chládek), Komárek - Novák Dav. (75. Hajdo), Vejr (75. Král), Novák Dan. - Šimon (84. Koubek).
Branky: 55. z pen. Formela, 69. Nimely
Rozhodčí: Hájek

Komentář

Hodnocení trenéra Petra Gibaly: „V prvním poločase jsme byli jednoznačně lepší, jen tomu chyběl nějaký ten gól z několika dobrých šancí. První branka z penalty nám dodala trochu jistoty, kterou jsme korunovali hezkou druhou trefou Nimelyho. Soupeř příliš nehrozil, jsme moc rádi za tři body a za nulu vzadu.“

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo