Generální partner
Světlý režim
30. říjen 2016

Zázrak, dorostenci U19 poprvé vyhráli v Příbrami

Důležité tři body za vítězství 2:1 přivezli v sobotu z Příbrami ligoví dorostenci. Byla to jejich vůbec první výhra na tomto místě za čtyři roky působení v Celostátní lize staršího dorostu. Góly zařídila dvojice Nimely a Macko.
1.FK Příbram
sobota 29.10.2016
1:2
(1:1)

Diváci: 62
MFK Karviná
Ciupa - Wenglorz, Blejchař, Cieslawski (23. Mooc), Kusyn - Hejda, Formela, Vokoun, Macko (88. Seriš, 90. Klimek) - Nimely, Kostiushko (75. Štěrba).
Branky: 18. Ayong - 38. Nimely, 68. Macko
Rozhodčí: Cupl

Komentář

Hodnocení trenéra Petra Gibaly: „Míč nás v první půli moc neposlouchal, bylo to spíše bojovné utkání, ve kterém jsme se po čtyřech letech tady dočkali bodů – a rovnou dokonce všech tří, z čehož máme velkou radost. Klukům jsme naordinovali jednoduchou a přímočarou hru bez větších složitostí. Věděli jsme o rychlém a silném útočníkovi, který umí dát a gól a samozřejmě se trefil. Důležitým aspektem byla vyrovnávací branka krátce před poločasovým hvizdem. Po změně stran jsme se snažili hrát víc nátlakově, což nám nakonec vyneslo vedení, které jsme i přes tlak domácího družstva v závěrečných minutách udrželi. Kluky chválím, výhru vydřeli.“

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo