Generální partner
Světlý režim
6. listopad 2016

Devatenáctka bez problémů porazila Opavu

Ligoví dorostenci oslavili v sobotu krátce po poledni třetí výhru v řadě. Na domácím hřišti zdolali přesvědčivě rivala z Opavy 3:0. Góly vítězů Pisarek, Nimely a Mooc.
MFK Karviná
sobota 5.11.2016
3:0
(2:0)
Kovona UT
Diváci: 100
SFC Opava
Ciupa - Wenglorz (82. Kludka), Formela, Blejchař, Kusyn - Hejda, Vokoun, Mooc (75. Hruška), Macko - Nimely, Pisarek (55. Klimek).
Branky: 8. Pisarek, 17. Nimely, 69. Mooc
Rozhodčí: Cieslar

Komentář

Hodnocení trenéra Petra Gibaly: „Výhra je naprosto zasloužená. Prvních dvacet minut, během kterých jsme dali dva góly, jsme byli lepší. Potom Opava přebrala iniciativu, ubránili jsme několik jejich standardek. Ve druhém poločase se čekalo, kdy přidáme třetí rozhodující branku - jen Nimely tam měl čtyři tutovky, skóre tak mohlo být daleko vyšší. Opavu jsme vlastně do žádné šance nepustili. Po třetí výhře za sebou jsme samozřejmě spokojení.“

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo