Generální partner
Světlý režim
11. listopad 2016

Tým U19 zvládl penaltový rozstřel v Pardubicích

Ligový dorost veze z východních Čech bonusový bod za vítězství po pokutových kopech - rozhodl Wojtek Wenglorz. Po devadesáti minutách svítily na světelné tabuli v Pardubicích dvě nuly!
FK Pardubice
pátek 11.11.2016
0:0
po penaltách
5:6
(0:0)
Ohrazenice
Diváci: 70
MFK Karviná
Ciupa - Wenglorz, Formela, Blejchař, Kusyn - Hejda, Vokoun, Mooc (84. Tůma), Macko - Nimely, Pisarek (68. Klimek).
Branky: rozh. penalta Wenglorz
Rozhodčí: Novák

Komentář

Hodnocení trenéra Petra Gibaly: „Necelých dvacet minut jsme byli lepším týmem. Vypracovali jsme tři gólové situace, které jsme ale neproměnili. Poté nás domácí začali přehrávat hlavně ve středu hřiště, získávali víc míčů a úvodní dějství se dohrávalo v jejich režii. Po změně stran byli i nadále domácí fotbalovější, lepší a solidně kombinovali po naši šestnáctku, ale nějakou vyloženou šanci si vlastně nevytvořili. Naši kluci měli další dvě tři dobré možnosti, ale také bez úspěchu. V penaltovém rozstřelu nám bod navíc vystřelil Wenglorz, dva bodíky jsou pro nás po průběhu zápasu a faktu, že jsme se o změně hřiště z umělé na přírodní trávu dozvěděli ve čtvrtek odpoledne, potěšující.“

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo